Permakultuuri konsultatsioon ja nõustamine saab Sind aidata edasi hetkedest, kus ei tea, kust alustada või kuidas jätkata. Kui valid omale maakohta, saan vaadata seda läbi permakultuuri prisma ja nimetada selle paiga tugevused ja nõrkused. Kui alustad oma aia permakultuuristamisega, siis saan jagada oma pilku elementide/tsoonide paigutusele ja innustada Sind esimestele tegudele.

NB! *** Konsultatsioonid ja eraviisiline nõustamine hetkel pausil – et süveneda mullakursusele ja raamatule.

Konsultatsioon

Viskan permakultuurse pilgu peale Sinu maatükile, aiamaale või krundile – seda kas füüsiliselt kohapeal ja/või läbi Maa-ameti kaardiserveri. Konsultatsioon sobib siis, kui oled avastanud oma huvi looduslähedase maaga toimetamise osas, aga ei tea täpselt, kust pihta hakata või kuidas tervikut luua. Konsultatsioonist võib abi olla ka siis, kui tahad juba olemasolevat aiapraktikat või -disaini muuta loodussõbralikumaks. Konsultatsiooni käigus ei tekita ma plaani, kuid koos saame teha ülestähendusi võimalike disainilahenduste osas.

Tasu: tunnitasu 40€ + transpordikulu

Nõustamine

Kui Sul on konkreetne küsimus, mis on seotud Su aia ja permakultuuriga, siis kirjuta mulle marian@marianipermakultuur.ee või võta ühendust FB Mariani Permakultuuri lehe kaudu. Võime kokku leppida telefonivestluse või vastan Su küsimusele kirjalikult. Tasu: 15€/teema-küsimus