Permakultuuri konsultatsioon/paikvaatlus

Permakultuuri konsultatsiooni on tegelikult kõige loomulikum läbi viia selles paigas, kus plaanid midagi loodusega koostöös tegema hakata. Olen aastate jooksul arendanud enda loodustunnetust ja maastiku lugemist. Oskan juhtida tähelepanu olulistele loodusjõududele, mida planeerimisel arvesse võtta ning saan anda esmaseid ideid suuremate disainiküsimuste lahendamiseks ja “tee peal” ette tulevade detailidega tegelemiseks.

Tasu:
100€/h + transpordikulu 0,3€/km 


Permakultuuri konsultatsioon (veebi)kõne teel

Virtuaalne permakultuuri konsultatsioon saab Sind aidata edasi hetkedest, kus ei tea, kust alustada või kuidas jätkata. Võibolla Sul polegi veel päris kohta, kus kohtuda? Kui valid omale maakohta, saan vaadata seda läbi permakultuuri prisma ja nimetada selle paiga tugevused ja nõrkused. Kui alustad oma aia permakultuuristamisega, siis saan aidata leida vastuseid Sinu tekkinud küsimustele, jagada oma pilku elementide/tsoonide paigutusele ja innustada Sind esimestele tegudele.

Kuidas see toimub?

Kirjuta mulle e-mail/messengeri sõnum oma küsimustega. Võid küsida nii palju, kui küsimusi on. Mida rohkem Sa jagad oma maatükist, aiast, ideedest ja kogu olukorrast, seda paremini oskan Sind aidata.

Seejärel lepime kokku zoomi kohtumise kuupäeva ja kellaaja. Saadan sulle emailiga kohtumiskeskkonna lingi. Õigel ajahetkel sellele vajutades saamegi omavahel rääkida. Kindlasti vajuta ka oma arvutis video ja heli sisse.

Tasu:
30 min – 45€ (+KM)
60 min – 80€ (+KM)

Kontakt

Kirjuta mulle marian@marianipermakultuur.ee või võta ühendust FB Mariani Permakultuuri lehe kaudu.