Väike pronksist käsikõblas “POLLUX”

1 review

63.00 sisaldab KM

“Pollux” sarnaneb “Phoenix”-iga, aga tal on kahe asemel üks sarv. “Pollux” sobib paremini kivisele või sõmerale mullale ja delikaatsemaks toimetamiseks.

Pronksist kõpla sarv on abiks umbrohtude juurte lahti kangutamiseks ja teemantkujulise peaga saab nad seejärel välja “kaevata”. Tera küljega saad asju enda juurde tõmmata ja ülevalt alla maapinda siledaks vajutada.

1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Materjal: massivne vasesulam, vars treitud pöögist

Mõõdud: 30 x 7,5 x 20 cm

Kaal: 0,21 kg

Tootja info: https://kupferspuren.at/en/product/small-copper-hoe-pollux/

)'(

Pronksist tööriistad on valmistatud Austria meistrite poolt väike-ettevõttes PKS Bronze Tools.
Tööriistade metalliosa on tehtud puhtast vasest või pronksisulamist ja sepistatud käsitsi. Tööriistad on kvaliteetsed ja äärmiselt vastupidavad. Need on mõeldud inimestele, kes armastavad oma tööriistu, mõtlevad keskkonnasõbralikult ja tegutsevad jätkusuutlikult.

Miks vasest/pronksist tööriistad?

  • Ei roosteta, kuid kasutamise käigus tekib väärikas vase paatina.
  • Lihtne teritada ja võimalik uuesti ümber sulatada.
  • Palju pikem eluaeg kui rauast tööriistadel.
  • Vask ei ole magneetiline – mulla eletriväli ei saa maa harimisel häiritud (räägitakse, et häiringu peale tulevadki nt teod kohale).
  • Loodusuurija ja insener Viktor Schauberger leidis, et vasest tööriistadega mulla harimine on kasulik maale ja aitab kasvatada terveid taimi.
  • Pronksist tööriistad jätavad mulda väikestes kogustes vaske kui mikroelementi, mis on vajalik taimede ensümaatilistes protsessides.

 

 

Lisainfo

Kaal 0.21 kg
Mõõtmed 30 × 7.5 × 20 cm

1 arvustus tootele Väike pronksist käsikõblas “POLLUX”

  1. Mari

    Esimeseks pronksi katsetamiseks valisin selle kõbla, kuna Lääne-Harju lubjakivistel-savistel-peaaegu mullavabadel pindadel on kõplamistööd kõige vaevalisemad. Isegi, kui komposti, multši jm kobestavat on peenrasse lisatud. Ja on uskumatu, kui palju lihtsamalt see väike pronkskõlbas läbib mulla võrreldes F*****si vm jaekettides levinud kõbladega! Selline mulla sisse “libisemine” iga kergema liigutusega tegi rohimis- ja kobestamistööd tunduvalt kiiremaks. Jõudu enam vaja polnud ning randmed said säästetud.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.